Mağazanız Nerede?

Ferhatpaşa Mah. 16. Sk. No:10A Ataşehir  / İstanbul

Ürünlerinizi Nasıl Satın Alabilirim?

Ürünlerimizi www.powermarket.com.tr internet adresimizden satın alabileceğiniz gibi, telefonla arayarak da sipariş verebilirsiniz. (0216) 508 11 21 - 0532 051 16 00

 

Ürünleriniz Orjinal mi? ve Size Neden Güvenmeliyim?

Ürünlerimizin tamamı orjinaldir. İlanda yazdığı ve resimde göründüğü gibi aynen size faturası ile birlikte teslim edilmektedir.


Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

İnternet adresimizde bütün kredi kartlarına Tek Çekim seçeneğimiz olduğu gibi, Havale veya Kapıda Ödeme (Nakit, Kredi Kartı ) yoluyla da satın alabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Yapılan Alışverişlerde Sitenize Güvenebilir miyim?

İnternet sitemizde kredi kartı ile yapılan alışverişler 128 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. Ayrıca kart bilgileriniz direk banka veritabanına ulaştığı için herhangi bir şekilde tarafımızdan kaydedilmemekte ve başkaları tarafından ulaşılmasına izin verilmemektedir.

 

Yurtdışına Satış Yapıyor Musunuz?

Yurtdışı siparişleriniz için telefon ile görüşebiliriz.

 

Siparişim Ne Kadar Zamanda Elime Ulaşır?

Ürün açıklamalarında aksi belirtilmediği takdirde siparişleriniz 2-3 iş gününde size ulaşır. 

 

İade ve Değişim Şartları Nelerdir?

Ürünlerimizin tamamı iade garantilidir. 7 gün içerisinde, faturası ile birlikte ürüne zarar vermemek ve kullanmamak koşulu ile iade edebilirsiniz. 

Ürünlerde iade ve değişimlerde tarafımızdan kaynaklanan hatalarda Aras, Mng ve Yurtiçi Kargo,Surat ile gönderimlerinizde herhangi bir ücret talep edilmez bütün masraflar tarafımızdan karşılanır.